Kypřicí ústrojí KUR-112 se nasazuje na výstupní šestihranou osu jednoosého malotraktoru místo tažné nápravy TN-GLOBAL.
Kypřicí ústrojí KUR-112 se nasazuje na výstupní šestihranou osu jednoosého malotraktoru místo tažné nápravy TN-GLOBAL.
Zásady zabezpečení
Zásady doručení
Odstoupení od smlouvy do 14 dní
Kód: 4618
Značky: VARI
Vyklápěcí přívěs ANV-500 s kolmými bočnicemi je skvělým pomocníkem pro všechny zahrádkáře, pěstitele, farmáře či komunální služby. Díky vysoké nosnosti s ním odvezete spoustu materiálu. K přívěsu ANV-500 je potřeba přikoupit oj.
Kód: 4367
Značky: VARI
Tažná náprava TN-GLOBAL slouží k pojezdu malotraktorů VARI IV GLOBAL. Nasazuje se na výstupní šestihranou osu jednoosého malotraktoru a zajišťuje se dvěma zajišťovacími čepy.
Kód: 4406
Značky: VARI
Návleky orebné Sava/VARI Farm Track slouží k lepší adhezi kol při orání, aby kola neprokluzovala.
Kód: 3608
Značky: VARI
Nosič NM1-001 slouží k připojení hrobkovacích radlic nebo pasivních pleček. Zapojuje se do závěsného zařízení BZN-002.
Kód: 3611
Značky: VARI
Oboustranný pluh slouží k orbě a podmítání. Na konci brázdy se jednoduše přetočí a půda se klopí stále k jedné straně bez vytvoření hlubokých rozvorů a vysokých skladů.
Kód: 4646
Značky: VARI
Zakoupením setu malotraktoru VARI IV GLOBAL s motorem VARI XP-200A a s vyklápěcím přívěsem ANV-500 ušetříte.
Kód: 4377
Značky: VARI
Kypřicí ústrojí KUR-70 se nasazuje na výstupní šestihranou osu jednoosého malotraktoru místo tažné nápravy TN-GLOBAL.
Kód: 3769
Značky: VARI
Pasivní plečka slouží k prokypření vrchní vrstvy půdy mezi řádky pěstovaných plodin a především k podříznutí nebo podmítnutí plevele - nahrazuje motyčku.
Kód: 4566
Značky: VARI
Montážní stojan SM-01 je příslušenství pro jednoduchou přestavbu malotraktoru bez osového čepu (VARI IV GLOBAL) a malotraktorů s osovým čepem (TERRA a VARI IV) například na rotavátor nebo pro demontáž/montáž závěsného zařízení BZN-002. Velmi dobře vám poslouží i jako opěrná noha při parkování pro stabilizaci malotraktoru.
Kód: 3746
Značky: VARI
Kypřicí ústrojí se nasazuje na převodovou skříň DSK-317 místo tažné nápravy TN-01.
Kód: 4511
Značky: VARI
Nosič hrobkovacích radlic NM1-001 slouží k uchycení dvou hrobkovacích radlic. V sadě se 2 hrobkovacími radlicemi.
Kód: 4639
Značky: VARI
Zvýšená nástavba pro přívěs ANV-500 slouží pro převoz lehkého a objemnějšího materiálu např. sena či větví.
Kód: 3613
Značky: VARI
Brány hřebové ABR-354 o šíři záběru až 117 cm slouží k částečnému srovnání půdy, a hlavně k vytahání plevele.
Kód: 4269
Značky: VARI
Pro připojení pasivního nářadí VARI slouží Závěsné zařízení BZN nebo Závěs s nosičem závaží BZN-002. 33kg závaží slouží ke zvýšení tažné síly na nápravě.
Kód: 3618
Značky: VARI
Radlice vyorávací AVR-453 slouží k vyorávaní brambor a je určena spíše do lehčí půdy.
Kód: 4557
Značky: VARI
Naviják PN-200 s mechanickým ovládáním o tažné síle 200 kg slouží pro přibližování či stahování dřeva.
Kypřicí ústrojí KUR-112 se nasazuje na výstupní šestihranou osu jednoosého malotraktoru místo tažné nápravy TN-GLOBAL.